Okolica domów w Domaniewie

O jakości życia w danym domu decyduje nie tylko wykończenie wnętrza czy urządzenie ogrodu, ale również rodzaj i jakość dalszej okolicy. Pewne elementy infrastruktury są niezbędne, aby móc mówić o wygodnym życiu na przedmieściach. Pamiętaliśmy o tym wybierając lokalizację domów, jak i projektując osiedle. Pragniemy bowiem podkreślić, że wybierając naszą ofertę, zyskują Państwo nie tylko luksusowe mieszkania, ale również dostęp do wielu udogodnień, które oferuje osiedle. Przyjrzyjmy się najbliższej i nieco dalszej okolicy domów na sprzedaż w Domaniewie.

segmenty pod warszawa

Domy Domaniew – segmenty na wyposażonym osiedlu

Jako deweloper świadomy potrzeb klientów, przygotowaliśmy dla Państwa nie tylko komfortowe domy, ale również zatroszczyliśmy się o ich najbliższą okolicę. Wszyscy mieszkańcy osiedla mają nieograniczony dostęp do polany rekreacyjnej o łącznej powierzchni 3000 mkw. Polana to miejsce, w którym będą Państwo miło spędzać czas podczas popołudniowego relaksu czy też w weekendy. Zadbaliśmy o to, aby miejsce rekreacji przyciągało zarówno dorosłych, jak i dzieci. Przygotowaliśmy nowoczesne boisko, czyli nieodłączny element infrastruktury każdego osiedla. Na terenie Osiedla Polana znajduje się również wiata, niezwykle przydatna podczas spotkań w nieco chłodniejsze czy też deszczowe dni. Chcąc ułatwić Państwu sąsiedzką integrację, wydzieliliśmy również miejsce na ognisko. Natomiast miłośnikom codziennej aktywności fizycznej polecamy wydzielone ścieżki, które świetnie posłużą zarówno do spacerów, jak i do joggingu.

Otoczenie domów na sprzedaż w Domaniewie

Zdajemy sobie sprawę, że oprócz wyposażenia domów i działek na których się znajdują, a także rodzaju i jakości infrastruktury osiedlowej, liczy się dla Państwa także dalsza okolica. Dostępność do obiektów użyteczności publicznej oraz infrastruktury komunikacyjnej to kwestie kluczowe. Dlatego też, zanim wybraliśmy ostateczną lokalizację segmentów, przeanalizowaliśmy dziesiątki możliwości. Dokonaliśmy również szczegółowej analizy obszaru, na którym ostatecznie zdecydowaliśmy się wybudować segmenty. Jesteśmy przekonani, że otoczenie Osiedla Polana spełni wszelkie Państwa oczekiwania.

Nieopodal domów w Domaniewie mieści się sklep wielobranżowy, który umożliwia dokonanie kompleksowych zakupów. Ponadto, w niewielkiej odległości znajduje się przedszkole, jak również szkoła podstawowa, co jest niezwykle ważną informacją dla rodzin z dziećmi oraz dla par, które planują wychowanie dzieci. W niewielkiej odległości od mieszkań znajduje się również apteka.

Bez wątpienia istotną kwestią jest również dostęp do infrastruktury komunikacyjnej. Niedaleko Osiedla Polana mieści się dworzec kolejowy, z którego odjeżdżają pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej. Gwarantuje to możliwość szybkiego dotarcia do Warszawy. Ponadto, domy na sprzedaż w Domaniewie są zlokalizowane tu obok węzła komunikacyjnego, tworzonego przez autostradę A2 i trasę S8. Tym samym mieszkańcy segmentów w Domaniewie mogą błyskawicznie dostać się do Warszawy nie tylko koleją, ale również samochodem.