Nagłówek slajdu
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Kliknij tutaj
Nagłówek slajdu
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Kliknij tutaj
Previous slide
Next slide

Domy jednorodzinne Grodzisk Mazowiecki

Mamy Państwu do zaprezentowania wykończone w pełnym stanie deweloperskim domy jednorodzinne Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomości nieopodal Warszawy, a jednocześnie z dala od jej zgiełku, to propozycja dla każdego, kto chciałby w ciszy odpocząć po ciężkim dniu pracy. Oferujemy segmenty w Grodzisku Mazowieckim, czyli rozwiązanie, które z roku na rok zyskuje kolejnych zwolenników.
Nowoczesne segmenty Grodzisk Mazowiecki
Segmenty to podwójne domy jednorodzinne, mieszczące się na kameralnych osiedlach, składających się tylko z tego typu nieruchomości. Zabudowa tego rodzaju od wielu lat cieszy się uznaniem w krajach Europy Zachodniej. Powoli trend ten dociera również do Polski. Dzisiaj w okolicach wielu dużych polskich miast powstają osiedla segmentów. Jedno z nich powstaje właśnie pod Warszawą, nieopodal Grodziska Mazowieckiego.

Nowoczesne segmenty Grodzisk Mazowiecki to domy jednorodzinne wykonane w nowoczesnym stylu. Duża liczba okien gwarantuje atrakcyjną estetykę budowli oraz nasłonecznienie wnętrza. W lokalach zastosowaliśmy podłogówkę, ze względu na wygodę i ekonomiczność tego rozwiązania. Ogrzewanie podłogowe to jedno z najbardziej wydajnych rozwiązań w zakresie ogrzewania domów. Cena w stosunku do jakości oraz komfortu użytkowania jest bardzo atrakcyjna.

Kompletne domy na sprzedaż

Dostarczamy Państwu produkty, które są już absolutnie kompletne. Co to oznacza? Domy na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki to nieruchomości oddawane w pełnym stanie deweloperskim. Oznacza to między innymi wykończenie ścian. Korzystamy przy tym z najwyższej jakości tynku gipsowego, który jest gwarancją wysokiej estetyki ścian przez lata. Elementem wykończenia lokalu do pełnego stanu deweloperskiego jest również wspomniane już wcześniej wykonanie podłogi. Oczywiście w lokalu nie może zabraknąć mediów. Odpowiadamy za doprowadzenie wszystkich mediów, których mogą Państwo potrzebować. Domy jednorodzinne Grodzisk Mazowiecki posiadają pełną kanalizację wraz z podłączeniem oraz instalację wodną. Ponadto wykonujemy również kompletną instalację elektryczną i gazową.

domy na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

Infrastruktura

Szkoła podstawowa - 2km

Przedszkole - 1,4km

Sklep - 1km

Apteka - 1,6km

Przystanek autobusowy - 1km

Dworzec Kolejowy - 1,7km

Lokalizacja

ul. Dereniowa 2,
05-840 Brwinów

Świetny dojazd do Warszawy
(autostrada A2 i trasa S8) - 26km

Media

Prąd

Woda 

Kanalizacja

Gaz

Domy jednorodzinne Grodzisk Mazowiecki, czyli lokalizacja idealna

Coraz więcej osób decyduje się opuszczać centra dużych miast, przeprowadzając się na przedmieścia. Wynika to z poszukiwania oddechu od miejskiego zgiełku i hałasu. Jednocześnie każdy, kto mieszka na przedmieściach, chciałby mieć łatwy dostęp do Warszawy, i wszystkiego co oferuje stolica. Oferowane przez nas domy jednorodzinne Grodzisk Mazowiecki to rozwiązanie wychodzące naprzeciw tym potrzebom. Nieruchomości w tej lokalizacji są gwarancją relaksu po ciężkim dniu spędzonym w stolicy. Jednocześnie dotarcie do Warszawy zabiera niewiele czasu i jest możliwe na wiele sposobów. Doskonałe połączenie drogowe, obecność dworca kolejowego oraz przystanku autobusowego to duże zalety lokalizacji segmentów Grodzisk Mazowiecki.

Dobry dojazd do Warszawy to z pewnością atut, jednak warto zaznaczyć, że okolica osiedla zapewnia wszystko, co niezbędne na co dzień i nie tylko. Przedszkole, szkoła, przychodnia, urzędy, sklepy i zakłady usługowe – to wszystko jest na miejscu. Ponadto niedaleko znajdują się oddziały policji i straży pożarnej.

small_c_popup.png

Szanowny/a Panie/Pani,

Niniejszym informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Więcej informacji na temat stosowanych plików cookie oraz zasad ochrony Pana/Pani danych osobowych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności.