Domy w okolicy Piastowa

Jako stolica państwa, Warszawa jest miastem, które przyciąga migrantów z różnych części kraju. Zarobki w warszawskich firmach są zdecydowanie wyższe niż w zakładach pracy zlokalizowanych w innych miejscowościach. Kuszące jest również zaplecze kulturalne, rozrywkowe, edukacyjne czy sportowe. Niewątpliwie życie w Warszawie ma szereg zalet. Niemniej jednak nie jest również pozbawione wad. Dlatego coraz więcej osób decyduje się zamieszkać w bliskiej odległości od Warszawy, jednak poza granicami miasta – na przykład w okolicach Piastowa lub Pruszkowa. Czemu to lepsze rozwiązanie, niż zakup mieszkania w stolicy?

domy na sprzedaz pruszkow

Domy Piastów i okolice – czemu nie Warszawa?

Wymienione powyżej zalety życia w Warszawie zdają się być co najmniej równoważone przez wady mieszkania w zatłoczonym mieście. Jednym  głównych argumentów za opuszczeniem stolicy jest hałas, który towarzyszy mieszkańcom bez przerwy – całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Druga sprawa to tłok na ulicach czy w sklepach. Oczywiście, niektórym odpowiada życie w takich warunkach, jednak wiele osób decyduje się opuścić miasto, w poszukiwaniu spokoju. Jako deweloper wychodzący naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy atrakcyjną alternatywę. Dom na sprzedaż Piastów – to sposób na ucieczkę z zatłoczonej Warszawy, nie wymagający rezygnacji z zalet życia w mieście.

 

Dom Piastów – Domaniew, czyli spokój na przedmieściach

Segmenty mieszkaniowe, które Państwu oferujemy, znajdują się zatem w cichej i spokojnej okolicy. Zyskują Państwo tym samym spokój, o którym w zatłoczonej Warszawie można tylko pomarzyć. Jednocześnie wystarczy zaledwie chwila, aby w dowolnym momencie dotarli Państwo do Warszawy. Osiedle Polana zlokalizowane jest bowiem zaledwie 15 kilometrów od centrum stolicy. Oczywiście pokonanie takiej odległości czasami może trwać całkiem długo. Jednak w tym przypadku przeważnie jest to co najwyżej 25 minut drogi samochodem. Warto w tym miejscu zauważyć, że położenie osiedla segmentów nie jest przypadkowe. Lokalizacja osiedla została wybrana między innymi przez względu na sąsiedztwo węzła komunikacyjnego, dzięki któremu podróż samochodem do Warszawy jest szybka i wygodna. Co więcej, przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, a niewiele dalej zlokalizowany jest dworzec kolejowy. Tym samym, istnieją również atrakcyjne alternatywy dla samochodu.

 

Segmenty w Domaniewie pod Piastowem – wiele korzyści, zero strat

Mieszkania w segmentach tworzących Osiedle Polana to propozycja dla miłośników życia pod miastem, jak i dla osób, które wyjątkowo cenią sobie udogodnienia dostępne w mieście. Rzecz w tym, iż mieszkańcy domów w okolicy Piastowa mają do dyspozycji kompletną infrastrukturę niezbędną do życia. Chcąc zrobić większe zakupy czy też skorzystać ze świadczeń zakładów usługowych, nie trzeba wcale jechać do Warszawy. Wszystko to oferuje Piastów – miasto znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie naszego osiedla.

 

small_c_popup.png

Szanowny/a Panie/Pani,

Niniejszym informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Więcej informacji na temat stosowanych plików cookie oraz zasad ochrony Pana/Pani danych osobowych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności.