Alternatywa dla mieszkań Bemowo i Bielany

Mieszkańcy stolicy, którzy pragną uciec od zgiełku miasta, często interesują się ofertami mieszkań na sprzedaż Warszawa Bemowo czy też Warszawa Bielany. Dzielnice te leżą na obrzeżach miasta, jednak okazuje się, że niekoniecznie panuje tam spokój. Dla osób poszukujących cichego miejsca, domy na sprzedaż Warszawy Bielany to wcale nie jest najlepsza oferta.

mieszkania na sprzedaż warszawa bemowo

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Bemowo i Bielany – czy to dobra oferta?

Niestety, wiele osób, które dały się skusić na zamieszkanie w jednej z wymienionych dzielnic, po czasie żałuje tej decyzji. Jak już wspomnieliśmy, główną zachętą do zamieszkania w tej części Warszawy jest ucieczka przed zgiełkiem miasta. Czy jednak faktycznie ucieczka ta jest udana? Co prawda pomiędzy blokami na Bielanach czy na Bemowie nie spotyka się zbyt wielu turystów, ani podróżujących w celach biznesowych, jednak nie oznacza to wcale, że jest tam cicho i spokojnie. W wymienionych dzielnicach regularnie powstają nowe bloki, przez co ich zagęszczenie jest dzisiaj już bardzo duże. Z tego też względu liczba ludności uniemożliwia zaznanie spokoju.

Z pewnością tym, co mogłoby zachęcić do mieszkań na sprzedaż Bielany i Bemowo, byłyby niskie ceny nieruchomości w tym regionie. Czy jednak rzeczywiście są one niższe? Jak się okazuje, często stawka za metr kwadratowy okazuje się nawet wyższa niż w niektórych dzielnicach położonych zdecydowanie bliżej centrum Warszawy. Jest to efektem rzekomego spokoju panującego w wymienionych dzielnicach, jednak jak już wykazaliśmy powyżej, tak naprawdę nie zawsze można na niego liczyć.

Co, jeśli nie domy na sprzedaż Bielany i Bemowo?

Każdemu, kto chce realnie uciec od hałasu towarzyszącego życiu w mieście, polecamy zakup segmentu w Domaniewie nieopodal Ożarowa Mazowieckiego. Jest to region o niewielkim zagęszczeniu ludności, co gwarantuje ciszę i spokój. Jednocześnie odległość dzieląca osiedle w Domaniewie od centrum Warszawy jest niewiele większa niż w przypadku Bemowa lub Bielan, a centralną częścią stolicy.