Zespół A2 System posiada na swoim koncie zrealizowane inwestycje kubaturowe zarówno usługowe jak i mieszkaniowe. Działalnością deweloperską zajmujemy się od ponad sześciu lat.

Jeśli interesują Cię nowe domy przy węźle autostrady A2 Pruszków, nasza najnowsza inwestycja w Domaniewie spełni Twoje oczekiwania. Budujemy domy energooszczędne na miarę XXI wieku z wykorzystaniem nowoczesnych instalacji oraz materiałów o niskich współczynnikach przewodzenia ciepła (lambda [λ]).

A2 System Sp. z o.o. Sp. Kom., jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Domy na sprzedaż pruszków

O FIRMIE

NASZ CEL

Nasze działania mają na celu tworzenie funkcjonalnych przestrzeni w energooszczędnych domach o solidnej murowanej konstrukcji.

Rozkład pomieszczeń jest przemyślany a zagospodarowanie terenu przyległego do domów  (droga dojazdowa i wewnętrzna, ogrodzenia, przegrody między sąsiadami, nasadzenia drzew) realizowane z dbałością o szczegół.

Realizowane oraz planowane projekty powstają na obszarach w niedalekim położeniu od ważnych węzłów komunikacyjnych. Pragniemy bowiem zapewnić naszym klientom ciszę i odpoczynek a jednocześnie wygodny dojazd do miasta bądź pracy.

NASZE WARTOŚCI

Bezpieczeństwo transakcji – rachunki powiernicze

Jasny i realny harmonogram – dobra koordynacja sprawdzonych ekip i dostawców

Energooszczędne domy – z myślą o ograniczeniu kosztów ogrzewania, utrzymania domu

Zieleń w otoczeniu Twojego domu – Polana rekreacyjna 3000m2

Zadowolenie naszych Klientów – wykonania w terminie budynków zgodnie z projektem oraz prezentowaną wizualizacją terenów przyległych.

DP4