A2 System Sp. z o.o. Sp. Kom., realizuje projekty deweloperskie w branży mieszkaniowej oraz usługowej. Zespół zaangażowanych w projekt Osiedle Polana, działalnością deweloperską zajmuje się od ponad sześciu lat.

Jesteśmy solidnym i wiarygodnym deweloperem koncentrującym się w swojej działalności na inwestycjach w pobliżu autostrady A2. Budujemy z wykorzystaniem wykwalifikowanych ekip budowlanych, wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały wysokiej jakości. Domy w inwestycji Osiedle Polana są zaprojektowane jako domy energooszczędne.

Znamy się na naszej pracy dlatego realizujemy inwestycje sprawnie w jasno określonym harmonogramie. Nasze umowy z Klientami są precyzyjne i przejrzyste. Firma jest również członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Domy na sprzedaż pruszków

O FIRMIE

NASZ CEL

Nasze działania mają na celu tworzenie funkcjonalnych przestrzeni w energooszczędnych domach o solidnej murowanej konstrukcji.

Rozkład pomieszczeń jest przemyślany a zagospodarowanie terenu przyległego do domów  (droga dojazdowa i wewnętrzna, ogrodzenia, przegrody między sąsiadami, nasadzenia drzew) realizowane z dbałością o szczegół.

Realizowane oraz planowane projekty powstają na obszarach w niedalekim położeniu od ważnych węzłów komunikacyjnych. Pragniemy bowiem zapewnić naszym klientom ciszę i odpoczynek a jednocześnie wygodny dojazd do miasta bądź pracy.

NASZE WARTOŚCI

Bezpieczeństwo transakcji – rachunki powiernicze

Jasny i realny harmonogram – dobra koordynacja sprawdzonych ekip i dostawców

Energooszczędne domy – z myślą o ograniczeniu kosztów ogrzewania, utrzymania domu

Zieleń w otoczeniu Twojego domu – Polana rekreacyjna 3000m2

Zadowolenie naszych Klientów – wykonania w terminie budynków zgodnie z projektem oraz prezentowaną wizualizacją terenów przyległych.

Domy jednorodzinne