Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Coraz więcej ludzi z miasta, zmęczonych hałasem i zbyt szybkim tempem życia w dużym mieście, decyduje się wyjechać na przedmieścia. Niektórzy wybierają dzielnice znajdujące się na obrzeżach miasta, inni małe miasteczka pod Warszawą, stąd też mieszkania na sprzedaż Warszawa Centrum od lat rośnie w siłę. Nasz projekt to połączenie obu rozwiązań.

segmenty pod warszawa

Deweloper – Mieszkania na sprzedaż Warszawa Centrum

Nasza oferta łączy w sobie zalety mieszkania w podwarszawskiej wsi z zaletami łatwego dostępu do wszystkich udogodnień miasta. Przygotowywane przez nas osiedle zlokalizowane jest na granicy Pruszkowa, jednak formalnie mieści się w granicach wsi Domaniew. Tym samym wszyscy którzy zaufają deweloperowi w Pruszkowie mogą liczyć na bliskość sklepów wielkopowierzchniowych, szkół czy przedszkoli dostępnych w tym mieście, ale także na spokój charakterystyczny dla życia na wsi.

Nowe inwestycje – doskonała komunikacja ze stolicą

Nie można zapominać, że nowe inwestycje Pruszków powstają z myślą o ludziach, którzy pragną zamieszkać nieopodal stolicy kraju. Lokalizacja nowego osiedla nie jest przypadkowa, gdyż celowo wybraliśmy sąsiedztwo węzła A2 Pruszków. Tym samym daje nam to szybki dojazd do centrum Warszawy ( w godzinach szczytu 30 min). Nawet w godzinach szczytu nie powinno być to szczególnie uciążliwe. Jeżeli dotychczas mieszkałeś w bloku, znasz doskonale problem dotyczący braku miejsc parkingowych. Teraz możesz o nim zapomnieć, gdyż nowe inwestycje w Pruszkowie to zabudowa będąca rozwiązaniem kompletnym.

Jednak komunikacja drogowa to nie jedyny wybór. Pruszków jest bowiem doskonale skomunikowany ze stolicą również poprzez kolej. Na stacji w Pruszkowie zatrzymują się pociągi kursowe łączące Warszawę z miastami południowej Polski. Przede wszystkim jednak Pruszków leży na trasie Szybkiej Kolei Miejskiej, która umożliwia sprawne poruszanie się na terenie całej aglomeracji warszawskiej.

small_c_popup.png

Szanowny/a Panie/Pani,

Niniejszym informujemy, że nasz serwis stosuje pliki cookie. Więcej informacji na temat stosowanych plików cookie oraz zasad ochrony Pana/Pani danych osobowych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności.